راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی

راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی در صنعتگران سبز

مجموعه ی صنعتگران سبز یکی از بزرگ ترین مجموعه های تولید انواع فیلتر است که دستگاه های بسیار زیادی هم دارد. راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی در این مجموعه اجرا شده است.

مزایای راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی

طرح ایجاد اشتغال و کارآفرینی با تولید فیلتر هوا خودرو به صورت صنعتی توسط گروه کارآفرینان آترین صنعت.

با تولید فیلتر هوای خودرو توسط دستگاه فیلترهوای اتوماتیک رباتیک PLC و CNC با منوی تنظیمات فارسی برای سهولت تولید، می توان برای 3 الی 15 خانوار ایجاد شغل نمود.

برای فیلترهوای خودور به صورت استاندارد به محیط و یک فضای حداقل 50 متر الی 100 متری نیاز داریم.
ساخت دستگاه فیلتر هوای اتوماتیک رباتیک PLC CNC مدت 15 الی 30 روز کاری زمان می برد.

تولید باکیفیت فیلتر الیافی

 برای تولید با کیفیت بالا حتما باید از دستگاه تزریق اتوماتیک رباتیک PLC  و CNC بهره گرفت این دستگاه قابلیت تزریق 400 الی 600 عدد فیلتر را دارد.

با توجه به با کیفیت بودن محصول و استفاده بهترین نوع مواد اولیه و کاغذ موجود در بازار به عنوان نمونه، قیمت تمام شده یک فیلتر هوای خودروی پژو و پراید 1100 تومان می باشد و به احتساب این رقم تولید کننده برای رفاه کار خود الزما نیاز به دپو کردن مواد اولیه مورد نیاز حداقل برای دو هفته الی یک ماه را دارد.    

بازار فروش فیلتر هوا چطوره؟!

در کشور ایران واردات فیلتر هوا فقط برای خودروهای خارجی آنهم با کسب مجوز از وارد کننده اصلی آن خودرو خاص مجازاست. بنابراین شما می توانید با تولید فیلتر هوا با کیفیت بازار فروش را از آن خود کنید .

تفاوت فیلتر هوا تقلبی از اصل چیست؟

فیلتر هوای تقلبی چین کم تری خورده و مساحت کم تری دارد. این امر باعث کمبود هوا برای موتور خودرو شده و مصرف سوخت را بالا می برد.

در خرید فیلتر هوا به چه نکاتی توجه کنیم؟

قبل از خرید هر محصولی از اصل بودن و با کیفیت بودن محصول اطمینان حاصل نمایید برای مثال در مورد فیلتر می بایست بررسی کنید که دارای نشان استاندارد باشد، فیلتر هوا را قبل از نصب بررسی نمایید شکستگی نداشته باشد و از خرید فیلتر هوا فله ای خودداری کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *