فیلتر نمدی خودرو

فیلتر نمدی خودرو همراه با گارانتی در صنعتگران سبز | خرید فیلتر نمدی خودرو

 

 

از سال2010 کشور های پیشرفته به ویژه ابرقدرت های تولید کننده و سازنده خودرو، از نصب فیلتر کاغذی به دلیل وجود مواد شیمیایی پلی یورتان ، صرف نظر نموده اند ، زیرا برای محیط زیست بسیار مضر است  و به هیچ وجه قابل بازیافت نبوده و صدمات فراوانی را به چرخه طبیعت وارد می کند ،  به همین دلیل با شیوه های جدید این مشکل را در تکنولوژی خودرو برطرف کرده اند.

شرکت صنعتگران سبز با 15 سال سابقه کار در زمینه طراحی ،تولید و ساخت دستگاه های تولید فیلترهوای خودرو با حضور مهندسین زبده و نخبگان فعالیت می کند.

این شرکت برای اولین بار در کشور عزیزمان فیلتر هوای الیافی را ثبت اختراع  نموده است.

 که از ویژگی های فیلتر هوای الیافی میتوان به موارد زیر اشاره کرد  :

·  مواد اولیه ی ساخت و تولید فیلتر هوای الیافی  100%  بومی بوده و به هیچ عنوان وابستگی به خارج از کشور را ندارد. در صورتی که  برای تولید فیلتر های کاغذی مواد اولیه ی آن  مانند

 (کاغذ و مواد پلی یورتان )به صورت وارداتی بوده  و از کشورهای چین ، کره ، و… وارد میشود.

·  فیلترهای حال حاضر در صنعت خودرو ( فیلترهوای کاغذی ) پس از استفاده به صورت دور ریز در چرخه طبیعت رها شده و واشر نارنجی رنگ آن غیرقابل بازیافت می باشد و در صورت سوزانده شدن به شدت از خود گازهای سمی ساطع میکند و آسیب های فراوانی را به محیط زیست وارد مینماید.

·  در صورتی که فیلتر هوای الیافی پس از استفاده ، جمع آوری شده و بلافاصله بازیافت  میشود و درصنایع  مختلف قابل استفاده خواهد بود .

·  در تست های انجام شده در کاهش مصرف سوخت و افزایش راندمان خودرو بسیار موثر است  و متقابلا باعث کاهش آلودگی هوا خواهد شد .

·  با توجه به بومی بودن این محصول از لحاظ صرفه اقتصادی برای خریداران و استفاده کنندگان نیز مقرون به صرفه بوده و در مقایسه با فیلتر های کاغذی بیش از 30 الی 40 درصد ارزان تر در بازار ارائه میشود .

 

 

6 دیدگاه در “فیلتر نمدی خودرو”

    1. سلام همانطور که از اسم این نوع فیلتر مشخص هست برای ساخت آن ها از جنس بهترین نمد برای فیلتر استفاده شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *