شرکت صنعتگران سبز !

شرکت ماشين سازی صنعتگران سبز توليد کننده ماشين الات ساخت و توليد فيلتر هوا ، دستگاه کاغذ چین کن تمام اتوماتیک ، خط تولید فیلتر هوا ، فیلتر هوای خودرو و کلیه تجهیزات ساخت و تولید فیلتر هوا با بيش از ۱۰ سال سابقه درخشان در بين توليد کنندگان محترم می باشد.

این شرکت به جهت استفاده از بهترین مواد اولیه و بالاترین تکنولوژی روز دنیا قابلیت رقابت بسیار خوبی در داخل کشور و بازارهای جهانی دارد.

صنعتگران سبز با سابقه تولید ماشین آلات ساخت و تولید فیلتر در انواع و اقساط مختلف درایران می باشد.این شرکت باتوجه به امکانت فنی ،توان پرسنلی با تکیه بر دانش فنی خود تاکنون انواع فیلترهای مورد نیاز صنایع خودروسازی و مصرفی درکشور و همچنین فیلتر های صنعتی مورد نیاز صنایع بزرگ را طراحی و تولید نموده است.

این شرکت با اتکاء به سالها تجربه موفق و دارا بودن سیستم تضمین کیفیت مناسب، امروزه توان طراحی، تولید و آزمون انواع هواکش روغنی، هواکش خشک، فیلتر هوا، فیلتر روغن، قطعات یدکی هواکش و انواع و اقسام فیلترهای اسپرت و ارائه خدمات فنی و مهندسی شامل انواع خدمات آزمایشگاهی و ساخت تجهیزات و مواد آزمایشگاهی را بر اساس استانداردهای معتبر دارا می‌باشد.
صنعتگران سبز با استفاده از مواد اوليه مناسب و روشهای توليد نوين ، ساخت محصولاتی با کيفيت برتر را سرلوحه امور خود قرار داده و با اين کار گامی بسوی کاهش استهلاک دستگاهها و ماشين الات صنايع در شرکتهای کوچک و بزرگ و همچنين کاهش هزينه های تعمير و نگهداری خودرو ها برداشته و در راستای اهداف والای خود بمنظور جلب اطمينان و افزايش رضايت مشتريان ، اقدام به برنامه ريزی ، اجرا و استقرار استانداردهای سيستم مديريتی و کيفيتی محصول نموده است.
این مجموعه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در شهر تهران حضوری موفق داشته است .
همچنین در زمینه فیلتر هوای الیافی خودرو برای خودروهای تولید داخل دارای گواهی ثبت اختراع به شماره 107548 می باشد و ایزو های زیر را تحت لیسانس tuwcert کانادا کسب نموده است .
ایزو 9001 ( استاندارد مدیریت کیفیت)
ایزو 14001 ( استاندارد محیط زیست)
ایزو 45001 ( استاندارد مدیریت ایمنی شغل)
در تاریخ 24 خرداد مدیرعامل مجموعه صنعتگران سبز در برنامه میدون طرح نوین خود را در زمینه فیلتر هوای الیافی ارائه داد و برنده این مسابقه شد.
شایان ذکر است در اجلاس مدیران تاثیر گذار در اقتصاد کشور تندیس و لوح تقدیر این مراسم را دریافت نموده است .
دریافت جایزه کارآفرین برتر سال1401
دریافت جایزه برند شایسته سال و….